Lajmet e fundit

Monika Kryemadhi kujton ditët e rinisë më Metën: Vitet s’kanë rëndësi…FOTO

Advertisement

 

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar foto me bashkëshortin e saj, Presidentin Ilir Meta, të shkrepur 28 vite më parë në Llogara dhe sot në Kepin e Rodonit.

 

Kryemadhi shkruan se nuk janë vitet ato që kanë rëndësi në jetë, por e rëndësishme sipas saj është mënyra si njerëzit jetojnë vitet.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

“Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme. Faleminderit me zemër të gjithëve për urimet tuaja, jam e bekuar për familjen dhe miqtë e mi”, shkruan Kryemadhi, e cila një ditë më parë festoi ditëlindjen.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement