Lajmet e fundit

Foto/ Pas hapjes së Instagramit, Shkëlzeni nuk mbahet më, tregon haptazi vjedhjet që i ka bërë shqiptarëve

 

Djali i Sali Berishës, Shkëlzen Berisha pak ditë ka që është bërë pjesë e rrjetit social Instagram. Zeni ka bërë disa postime ku tregon pushimet luksoze, jetën e shtrenjtë dhe dhuratat që i bën të dashurës së tij Armina Mevlani.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

I biri i ish-kryeministrit, ka marrë edhe disa komente nga ndjekësit të cilët e cilësojnë si “top model”.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Mesa duket, edhe ai është në gjurmët e patneres Mevlani e cila përmes një dyqani të mbathurash thotë se ka mundur t’i sigurojë vetes një jetesë mjaft të shtrenjtë. Mbetet për t’u parë se çfarë do shesë Zeni nëse e merr seriozisht punën e blogerit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…