Lajmet e fundit

Ish balerina s’le gje pa thene per Albi Nakon/ Kur ishte i lidhur me Klaudia Pepën më ngacmoi…

 

Ajo është padyshim një nga konkurrentet e Love Story 2 që do mbahet mend gjatë, sidomos për zhurmën e madhe që ka shkaktuar si në emision si me zënkat me opinionistët ashtu dhe për deklaratat e forta që ka bërë në emisionte të ndryshme.Marinela Hysa, ish konkurentja e Love Story paska mbajtur brenda vetes sekrete shumë të mëdha.

 

E ftuar në D-Night, ekskluzive si në asnjë intervistë tjetër, ajo zbuloi një detaj tepër të rëndësishëm në të kaluarën e saj…atë të ngacmimit s…..l dhe bullizimit në media.Sipas Marinelës, në moshën 24 vjeçare tregoi se Albi Nako e ka ngacmuar s… për një kohë të gjatë, madje edhe kur ishte i martuar asokohe me Klaudia Pepa (një balerinë shumë e suksesshme edhe në Itali).Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Dajana:
Ndërkohë ke dalë në një Live Marinela dhe ke folur për Albi Nakon që të ka bullizuar dhe të ka ngacmuar? Marinela: Në moshën 24 vjeç unë kam qenë në kulmin tim në Elbasan ku kam pasur një studio dance, kam pasur mbi 500 klientë aty në muaj dhe Albi Nako më propozoi që unë të bëhesha pjesë e “Dance ëith Me” dhe viti i parë ishte mirë…Ok merrja pagën, pastaj pas një viti nuk po merrja as pagë më aty, as nuk po më fuste me kontratë, po më mashtronte me pak fjalë, me mashtrimet e Albi Nakos dhe ajo që dua të them për Albi Nakon që është shumë e vërtetë është se më ngacmonte s… pa fund dhe më bullizonte shumë dhe unë dua t’i them “Ja ku jam tani”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Dajana: Si të ngacmonte? Marinela: Më thoshte dua ta bëj me ty që ti të bëhesh Star si Klaudia Pepa. Dua të fejohesh me mua, pa u ndarë nga Klaudia Pepa akoma, e kishte akoma atë dhe unë ika pastaj!