Lajmet e fundit

Pas supermbesës, nusja e Berishës i bën dhuratën më të bukur vjehrrit, tashmë familjes i është shtuar një pjesëtar i ri…!

 

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. Ata shpeshherë me postimet e tyre në rrjete sociale kanë treguar se i adhurojnë dhe i duan shumë kafshët. Dhe mesa duket ata kanë vendosur të marrin një anëtar të ri në familjen e tyre, një mace.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Lucy mban emrin macja që çifti sapo ka marrë në shtëpi dhe Armina e ka ndarë gëzimin e familjes me ndjekësit e saj duke postuar foton e maces në Instastory. “Lucy , anëtarja e re e familjes tonë” – shkruan fashionista mbi foton e maces duke etiketuar dhe partnerin e saj, Shkëlzenin.