Lajmet e fundit

Përgjimet/ Elsa Lila: Askush nuk më kontrollon dot, është si në Shqipëri

 

Mediat italiane kanë publikuar disa përgjime ku shfaqet këngëtarja Elsa Lila që u arrestua për trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal. Mësohet se Lila, është personi që kujdesej për administrimin e parave që përfitonte grupi nga aktiviteti kriminal.

 

Sipas një përgjimi të autoriteteve italiane, këngëtarja bisedon me një anëtar të grupit që e strehon në banesën e saj pasi atje është i sigurt dhe nuk preket nga policia. Po kështu, këngëtarja shqiptare këshillonte anëtarët e tjerë të grupit që të siguronin lidhje me njerëz me pushtet për të garantuar paprekshmërinë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Unë nuk kam frikë nga shteti, kam frikë nga hajdutët… mua nuk më vjen askush nga shteti të më kontrollojë, unë tek shteti shkoj çdo ditë.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Këtu është si në Shqipëri, të duhet një i njohur, kushdo që të jetë në qeveri të duhet të gjesh një mënyrë sepse edhe këtu njerëzit shiten”.

Burimi: abc