Lajmet e fundit

Arbana bon hajgare me agjëruesit për Ramazan, për iftar sugjeron mish der.ri dhe ve,rë të bardhë

Advertisement

 

Arbana bon hajgare me agjëruesit për Ramazan, për iftar sugjeron mish der.ri dhe ve,rë të bardhëModeratorja Arbana Osmani njihet për gatimet e saja.

 

Lidhur me këtë ajo ka bërë edhe një libër ku të gjithë të p asionuarit pas kuzhinës mund ti mësojnë gatimet nga aty. ….DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Sugjerimet të ndryshme për gatime jep Arbana shpesh herë në rrjete sociale. Së fundmi ajo për iftar ka sugjeruar tagliatelle me lule kungulli, pancetta dhe krem djathi.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Pancetta si përbërës ka mishin e d errit, dhe kombinimi me v erën e bardhë nënkupton dy ushqime që në fenë i slame janë të ndaluara, e aq më shumë në muajin e Ramazanit.

Advertisement
Advertisement