Lajmet e fundit

Bleona Qereti: Dua të bëhem nënë, por asnje mashkull ne Shqiperi nuk me….

Në vitin 2018 morëm vesh lajmin që Bleona Qereti kishte vendosur të ngrinte vezët, me qëllimin që të bëhej nënë.Asokohe këngëtarja tha se “kjo është një procedurë që zgjat dy vjet dhe pastaj shohim.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

dhe tashmë i gjithë ky proces duhet të ketë përfunduar.Por mbrëmë në Love Story Bleona ka folur përsëri për këtë temë dhe ka treguar se do të bëhet nënë. ”Nuk dua të humbas shansin për të qenë nënë”, duke shtuar se fëmija do të jetë fryt i dashurisë me “partnerin ideal”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…