Lajmet e fundit

Foto/ Fansja e krahason me gomarin e Shrekut, Luana Vjollca lë pa fjalë të gjithë me përgjigjen e saj…

 

Luana Vjollca numëron me miliona ndjekës në rrjetet sociale dhe mban një kontakt të vazhdueshëm me ta duke i njohur me aktivitet e shumta që ajo zhvillon.

 

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram, Luana si rrallëherë është shfaqur pa make-up dhe ka marrë shumë komplimenta. Mirëpo një ndjekëse i ka lënë një koment që i ka habitur të gjithë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Na e shpife, si gomari i Shrekut”, i shkruani ndjekësja.
Në përgjithësi Luana nuk iu kthen përgjigje në komente fansave të saj, po këtë herë nuk ia ka përtuar.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Sa gjynah më vjen kur shoh sa shumë mllef e urrejtje hedh një femër për një femër. Jemi kaq vend i vogël, kemi nevojë ta duam njëra-tjetrën!!! Çdo femër është e bukur, edhe ti! Gëzuar Bajramin!”, ia ka kthyer Luana ndjekëses së saj.