Lajmet e fundit

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Sonila Meço e ka nisur ditën ndryshe sot, ajo ka vendosur të na tregojë dicka të rëndësishme të gjithëve…

 

Sot është shfaqur Sonila për publikun duke ndarë me në një mesazh shumë të rëndësishëm Ndonëse e shkëputur prej disa kohësh nga jeta mediatike dhe angazhimet në televizion, asgjë nuk e pengon që t’i jap dimensionin e duhur çdo marrëdhënie njerëzore.

 

Sidomos kur bëhet fjalë për personat më pranë zemrës dhe jetës së saj. Sonila Meço, gazetarja dhe moderatorja e njohur e ka nisur ditën ndryshe sot.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Me një dedikim special dhe disa rreshta të ndjerë të shkruar për partnerin e jetës së saj, bashkëshortin Drin. Ai feston ditëlindjen sot, ndaj vajzat e shtëpisë siç preferon ta quajë ajo veten bashkë me të bijën Amaris, kanë vendosur që t’ja bëjnë edhe më të bukur ditën përmes këtij dedikimi të veçantë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“E duam shumë këtë datën, që na kujton ditëlindjen e dashurisë së parë për ne gocat e shtëpisë. Ia vlen të të kujtojmë ndërkohë sa me fat je, që dhurata më e bukur edhe për 100 vitet që do të vijnë jemi ne gocat e shtëpisë. Gëzuar ditëlindjen babo”, ka shkruar Sonila në postimin e saj të fundit në instagram.

 

Por, ky është vetëm fillimi i ditës për Drinin! Me siguri, të tjera surpriza dhe dhurata të veçanta e presin atë.