Lajmet e fundit

“Gruaja më la se ishte les.bike”, rrëfehet Frederik Ndoci: Vajza filloi dr0gën që 13 vjeç…!(VIDEO)

Advertisement

 

Këngëtari i mirënjohur shkodran Frederik Ndoci, ka qenë së fundmi i ftuar përballë moderatores Ester Bylyku, në emisionin “Glamour Zone”, ku ka rrëfyer një nga tragjeditë më të mëdha të jetës së tij.

 

Martesa e tij e parë, përfundoi pak pas zhvendosjes në Amerikë. Frederiku tha se ish-gruaja e parë ishte lesbike. I pyetur nga Ester, si e zbuloi që ish-bashkëshortja, njëkohësisht dhe nëna e dy vajzave të tyre ishte lesbike, Frederiku tha: “Pasi u bëmë me dy fëmijë, i morëm në krahë dhe vendosëm të iknim jashtë. Pastaj sa shkuam në Amerikë, ajo më tha ‘Unë dua Suzanën, jo ty’”.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Më tej ai tha se ish-gruaja këto prirje i ka pasur që kur jetonte në Shqipëri, gjatë sistemit komunist, shumë vite përpara se të shkonte në Amerikë. “Unë merrja pjesë në filma nga 2-3 muaj, ajo merrte një shoqe se kishte frikë të flinte vetëm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Po, ku i dinim ne këto punë? Këto janë gjëra të studiuara, edhe në shkollë bëhet edukatë të dish prirjet e njeriut. Kurse atëherë nuk i dinim ne. Nëse nuk shkonte me mashkull, thoshim se e kam te ndershme, e kam në rregull”, tha ai.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement