Lajmet e fundit

Iris Luarasi Zbulon Emrat: Ja Kush Janë 2 Ministrat Më Të Mira Në Qeverinë Rama….

 

Pedagoge Iris Luarasi ka dhënë preferencat e saj lidhur me dy ministret më të mira të qeverisjes Edi Rama.

 

Sipas saj Ministrja e Infrastukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku si dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, janë me performancën më të mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Zonja Balluku mendoj se ka patur barë shumë të rëndë gjatë qeverisjes, se ka qenë një nga vendet të goditura më rëndë nga kriza. Ndaj të njëjtën mendim edhe për zonjën Manastirliu.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ka mbajtur një barrë shumë të rëndë në menaxhimin e një pandemie që ka qenë e panjohur për botën. Pa diskutim është menaxhuar mirë nga zonja Manastirliu”, tha Luarasi.