Lajmet e fundit

Po të isha në hotel me Edi Ramën/ Modelja e njohur shqiptare lë pa fjalë me veprimin e saj

 

Ish misi, Xhensila Pere ka qenë e ftuar në emisionin e Roza Latit, Why Not ku është përballur me shumë pyetje pikante.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo është bërë pjesë e rubrikës “Në shtëpi me…”, ku përballë disa emrave të njohur të botës të showbizit dhe politikës duhet të tregonte se çfarë do të bënte nëse do të shihte në karantinë me ta.

 

Ndër personazhet e zgjedhur ishte edhe kryeministri Edi Rama dhe e pyetur se çfarë do të bënte nëse do të ishte në një shtëpi me kryeministrin ajo është përgjigjur:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Me këtë maksimumi do luanim basketboll gjithë ditën, se për gjëra të tjera kam frikë edhe të komentoj. Është zotëri burrë, por me tre pikësha jam marrë”, është shprehur ndër të tjera Xhensila