Lajmet e fundit

Trondit Mustafa Nano: Kosovarve mos u jepni ushqimi deti sepse pastaj nevojën e bëjnë në det…!

 

Mustafa Nano: Kosovarve mos u jepni ushqimi deti sepse pastaj nevojën e bëjnë në det.
Nuk kursejne as ujin nevojen e kryejne aty.Hap linkun rekl’amues më poshtë dhe lexoni tekstin e plote:

 

Gazetari i njohur per krîtika ndaj shqiptareve të Kosovës i cili quhet Mustafa Nano, ne intervisten e tij ne emisionin Opinion te Blendi Fevziut ai tha qe Kosovaret nuk jane mesuar me ushqim deti, prandaj fare mos u servoni sepse pastaj shkojne me vrap ne det per tu çlîruar, i kam pare me syte e mi.