Lajmet e fundit

A e mbani mend Fredin e Elsës që kishte baba Jovan Bregun? Ja si duket ai sot pas aq shumë vitesh

 

“Pallati 176” është një ndër komeditë më të ndjera, më nostalgjike dhe më të dashura. Batutat e njëpasnjëshme si dhe artistët brilantë që luajtën në të, bënë histori në teatrin shqiptar.

 

Përpos të madhit Roland Trebicka, në rolin e Jovan Bregut, apo të madhes Violeta Manushi, në rolin e teto Ritës edhe artistët e tjerë nuk mbeteshin prapa. Fredi i luajtur nga Gëzim Rudi, ishte një tjetër personazh, jo vetëm simpatik.

 

Por si duket sot aktori pasi kanë kaluar 35 vite nga shfaqja e premierës së asaj kohe?

 

Shihni foton e mëposhtme se si duket në ditët e sotme “Fredi”.