Lajmet e fundit

Arbana Osmani në pritje të fëmijës së tretë, ja si e ka falenderuar Eduartin: Jam shumë krenare për ty

 

Moderatorja e Big Brother VIP, Arbana Osmani ka falënderuar regjisorin e spektaklit më të dashur të shqiptarëve, njëkohësisht edhe partnerin e saj, Eduart Grishajn për gjithë bashkëpunimin mes tyre.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Jam shumë krenare për ty!”, tha Arbana, ndërsa falënderoi producentet Lori dhe Sara Hoxha, që arritën të krijonin një super grup për të realizuar spektaklin më të arritur deri tani në Shqipëri.

 

Mes emocionesh dhe nostalgjish për rrugëtimin në Big Brother VIP, ajo falënderoi e prekur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…