Lajmet e fundit

Biznesmeni shqiptar që e bën me burra në krevat: Po të ishte gjallë Enver Hoxha do vinte në krevatin tim të bënte dashuri

 

Elton Ilirjani është një ndër personazhet publik më të komentuar nëpër media, i cili ka pranuar hapur prirjet e tij.S’përmbahet biznesmeni gay/ Elton Ilirjani shfaqet nudo, politikanëve ju nxjerr b*thën dhe p*nisin (FOTO+18) | BoldNews.al

 

Në një lidhje me Skype nga SHBA për emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, biznesmeni reagoi ndaj a k uza ve dhe komenteve negative të qytetarëve lidhur me disa foto pr ov ok ative që ka publikuar në rrjete sociale.

 

Këta politikanë janë të gjithë pasardhës të tyre, ose janë fëmijë të Bllokut, ose kushërinjtë të Bllokut dhe njerëz të ardhur nga Partia e Punës, një vazhdim i ko munizm it i tm err shëm dhe ti nuk g uxon të thuash një fjalë dhe aq më tepër të hedhësh një foto.

 

Shqiptarët nuk kanë mirëqenie dhe kur vjen puna kur iu shajnë liderët bëhen keq. Shqiptarët e duan Enverin. Po të shikosh komentet që bëjnë, të gjithë thonë “Çohu Enver”. Po të ishte gjallë Enveri do të vinte të bënte dashuri me mua, kështu që shqiptarët të qetësohen se nuk janë gjërat ashtu siç duken. “, tha Ilirjani.

 

Elton Ilirjani flet për të dashurin miliarder: Është e vështirë të jesh ‘femra’ – Gazeta Express