Lajmet e fundit

“Çfarë Nuk Të Pëlqen Te Saimir Kodra?”, Gent Zenelaj Bën Deklaratën Që Ka Ç Uditur Të Gjithë

Advertisement

 

Gent Zenelaj nuk është kursyer në intervistën e fundit për moderatoren Ester Bylyku. Gjatë bisedës së tyre në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, Zenelaj foli dhe për kolegun e tij prej shumë vitesh, me të cilin ka një bashkëpunim të shkëlqyer, Saimir Kodra.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

 

Ester Bylyku: Çfarë nuk të pëlqen te Saimir Kodra?
Gent Zenelaj: Saimirin e kam koleg shumë të mirë, por e ka zërin shumë të lart, lale. Të punosh afër Saimirit është si të punosh afër sirenës së qytetit. Ku e gjen gjithë atë zë. Po mundohem t`i gjej një regjistër diku qe t`ia ul pak (qesh).

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement