Lajmet e fundit

Donte për burrë Saimirin me prona në Gjermani po ai e hoqi, Klea i nxjerr sekretet e errëta vajzave të tjera: Ajo e ka….

 

Klea ish-konkurrentja e ‘Love Story’ që shpërthu në lotë pasi Saimiri e eli minoi, vazhdon të tërheq vëmendjen e mediave me deklaratat e saja.

 

LOVE STORY TV KLAN – Reality Date Show më i ri në Shqipëri.Pas daljes nga spektakli, Klea me disa postime në Instastory deklaronte se nuk do ndalet dhe tani do e njohin vërtetë se kush është.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ish-konkurrentja tashmë është bërë pjesë e “Daily Love Story”, ku çdo javë jep komentet e saj.Në puntatën e re, Klea i nxori sekretet dy vajzave. “Për Stelinën, unë e prisja eliminimin sepse kur e kam njohur në backstage ajo nuk ka bërë muhabet tjetër me mua përveç operacionit që ka bërë të hundës. Dhe nuk kam diskutuar temë tjetër përveç ‘kam bërë hundën, kam bërë hundën’.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Madje edhe kur kishte vd ekur mjeku, kishte thënë e kanë zënë mal lkimet e mia”, u shpreh Klea.Ndërsa për Arjanën, Klea tha: “Kam një sekret për t’i thënë të gjithëve që Arjana v des, mbaron për Saimirin. Është e dhënë shumë, thotë o do ta marr unë o s’ka”.