Lajmet e fundit

Rama E “Injoron”, Saliu Paralajmëron: Do Më Njohë Mirë, Këtu Do Jemi!

 

Rama E “Injoron”, Saliu Paralajmëron: Do Më Njohë Mirë, Këtu Do Jemi!
Sali Berisha i cili pritet të kandidojë për kreun e PD-së, është “zotuar” se kundërshtari i tij Edi Rama “do e njohë mirë”.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Rama të injoron duke të konsideruar të vdekur? “Do ta bëjmë Edi Rama të na njohë mirë, këtu do jemi!”, u përgjigj Berisha.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Kryeministri Edi Rama e ka injoruar keq Sali Berishën duke e konsideron si njeri “të vdekur” me të cilin nuk dëshiron që të harxhojë asnjë minutë pasi ai është i shpallur “non grata” nga Amerika për korrupsion dhe minim të demokracisë.