Lajmet e fundit

Artiste Si E Ëma/ Vajza E Aurela Gaces E Ngre Peshë Skenën…

Advertisement

 

Vajza e vogël e Aurela Gaçes, Abigail, ka trashëguar dëshirën dhe pasionin e saj për skenën. Vetëm së fundmi, ajo ka performuar para një publiku të gjerë, në skenën e Aurelës.
Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale video të artistes së vogël, e cila shihet e veshur me kostumin e performancës. Ajo ka treguar se Abi, e ndikuar nga skena, dritat dhe duartrokitjet është hutuar dhe nuk ka bërë koreografinë që kishte mësuar për muaj. Megjithatë, e vogla nuk e ka dhënë aspak veten dhe ka shkëlqyer në skenë duke rrëm byer zemrat e publikut.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Kishte kohë që më thoshte, dua tek skena jote, dua të vij tek skena . Mbas shume kërkesash, i ja plotësova dëshirën.Ishte e pregatitur me gjithe arsenalin e saj prej një 5-vjeçareje. Donte edhe kostumin e performances… Por, ndodhi që nuk bëri koreografine që kishte muaj që e mësonte përmendësh .U hutua mesa duket nga skena,dritat, plus përballja me duartrokitjet,nuk është aq e lehte.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Por çfare më g?zoi më shumë ishte fakti që nuk u tërhoq, as nuk e dha veten që s’po ben te atë koreografine e saj. Perkundrazi, vazhdoi jepte performance me çfare mundi, edhe u ekzaltua nga duartrokitja.Faleminderit të gjitheve ju miq e dashiamirës qe ishit aty ate nate edhe e mbeshtetet nje femije me deshira, si çdo femije tjeter. Femijet tanê të kenë jetë, shëndet e kurrë mos u dorezofshin përballe sfidave të jetës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..
Nje lutje për fëmijet tanë…të rriten pranë nesh,plot dashuri e plot shëndet”, ka shkruar Aurela.

Advertisement
Advertisement