Lajmet e fundit

Ç’po ndodh me moderatoren Luana Vjollca? Shenja dh .une dhe tatuazh mis.terioz, dalin fotot e dhi. mb.shme!!!!

 

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca po bën së fundmi xhiron e rrjetit. Janë pikërisht disa pa.mje që po qar.kullojnë kudo, ku show girl-i shfaqet në një makinë me shenja dh.une.

 

Ndërkohë, më herët, Luana tregoi përmes një postimi në Instagram se kishte bërë një ta.tuazh të ri, i cili nuk ishte rastësisht. Të gjithë të apasionuarit pas tatuazheve, e dinë mjaft mirë kuptimin që ai mbart.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Se.micolon tat.too”, përfaqëson betejat e shë.ndetit mendor dhe rëndësinë e parandalimit të ve. tëv.rasjeve. Çdo person, i cili ka një tatuazh të tillë në tr.up, nënkupton që ka kaluar një situatë të vështirë, e cila e ka çuar të mendojë ve. tëvr.asjen, ose dikush i cili është solidarizuar me këtë kauzë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Po të kthehemi pas në kohë, Luana ka treguar në një intervistë se po punon në një projekt personal që ka të bëjë me fe.mrat. Ndonëse të gjithë janë bërë kuriozë, gjithçka ngelet për tu parë në vazhdim.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…