Lajmet e fundit

Erion Braçe I Frikësuar: Këta Janë Të Fortët Që Sillen Si “Zoti” Në Tiranë, Makinat Luksoze…

Advertisement

 

Deputeti socialist Erion Braçe ka reaguar për aksidentin e ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku një 39 vjeçar që drejtonte një Mercedes luksoz përplasi një çift dhe foshnjën e tyre 3 muajsh.

 

Braçe thotë se ka kohë që në rrugët e kryeqytetit sillen si “Zot” të fortët me makina të shtrenjta.

 

“TMERR! Sepse u be kohe qe, ne RRUGET E TIRANES sillen si zot TE FORTET, keta me keto makina, te shtrenjta e qe paraja e madhe ju jep nje status mbi cdokend tjeter, ne kufijte e TE DREJTES PER TE SHTYPUR; mbi ligjin po e po; Ecin si te duan, ndalojne ku te duan, parkojne dysh e tresh ku te duan, posacerisht para lokaleve ku ulen e ku doemos duhet te kene si pamje MAKINEN STATUS”, shkruan Braçe.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement