Lajmet e fundit

U zunë për një djalë dy kushërirat e famshme shqiptare? Flet vajza e Albëries: Jo nuk jemi zënë për atë, por ajo hoqi dhe mamin tim dhe motrën

Advertisement

 

Në vitin 2018, kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj filluan një kon flikt mes tyre, si rrjedhojë e të cilit ndaluan së ndjekuri njëra-tjetrën në rrjete sociale. Ato u pajtuan një vit më pas, por duke mos e sqaruar arsyen e sh errit.

 

Në rrjet u tha se vajzat ishin gr indur për shkak të grimierit Ariel. Flitej se Beatrix i kishte kërkuar Arielit ta ndihmonte me karrierën në Amerikë, por Anxhelinës (shoqja e ngushtë e grimierit) nuk i kishte pëlqyer për shkak të xhelozisë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Mirëpo, si qëndron e vërteta? E ftuar në “Prive”, Anxhelina ka bërë të ditur se ka qenë një z ënkë e vogël, e cila nuk kishte të bënte me grimierin. Ajo është shprehur se për të ndihmuar Beatrixin do bëhej dhe vetë copë.

 

“Me Beatrixin ka qenë një z ënkë e tipit- pse ma dhe e pse ta dashë, jepma mua, e pata unë, pa lidhje. Beatrixit i ngel hatri shumë. Më pati hequr nga followersat, e pati me mua dhe hoqi mamin, Agnesën, i hoqi të gjithë. Pastaj dhe unë e mbajta inatin, thoja pse ma ka hequr follow-in.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Unë u bëra gati të thoja se nuk ka lidhje çfarë thonë njerëzit se unë Beatrixin e kam si Agnesën, motër. Normal që të mbet hatri shumë tek dikush që e do sesa tek dikush që nuk të intereson, kështu që më vinte shumë inat kur thonin njerëzit që janë “hangër” se s’ka dashur që Arieli t’i ndihmojë. Unë për të ndihmuar Trixin bëhem copë vetë.

 

Më vinte shumë inat kur thonin njerëzit që janë zënë për këto gjëra ban ale, por nuk është e vërtetë, ka qenë një zënkë, një diçka pa lidhje në shtëpi ashtu por ka qenë hëna më e plotë a nuk e di dhe e ka mbajtur më shumë inatin”, ka treguar Anxhelina.

Advertisement
Advertisement