Lajmet e fundit

Aurela Gaçe diva e muzikës që askush nuk i ‘përulet’? Shikoni se si ia ‘mbledh’ bashkëshorti asaj

 

Ajo njihet si mbretëresha, diva e muzikës dhe duket sikur para asaj femre nuk përulet askush, ama është një person që asaj ia ‘mbledh’ mund të themi. Nuk është as më pak dhe as më shumë se sa bashkëshorti i Aurela Gaçes.

 

Në puntatën e spektaklit “Xing me Ermalin”, u zbuluan disa të pathëna nga të ftuarit, pasi u shfaqën pjesët “off records” të këtij sezoni televiziv.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Off Record zbuloi mjaft të pathëna për shumë personazhe, ndër to ishte dhe këngëtarja Aurela Gaçe. Gjatë bisedës Aurela ka folur për bashkëshortin e saj Skerdin, ku ka treguar dhe një detaj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Skerdi është shumë i qetë, nxehet rrallë. Ama është nga ata që po u nxeh, hapi rrugën. Më mirë unë që e kam 5 minuta dhe kur më kalon të fal. Ai është gjithë kohën sikur të studion”, tha Gaçe.