Lajmet e fundit

Ami cudit me deklaraten per vjehrrën: Nuk jemi mikesha..

Advertisement

 

Amarda Toska, e cila njihet nga të gjithë si Ami, në “Thumb”, ka gjetur shumë pyetje nga Fatma dhe Aulona. Ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje është marrëdhënia e saj me vjerrën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Nëse ndalemi te kjo pyetje Ami tha se jo vetëm për të, por ajo nuk flet asnjëherë as për mamin dhe as për motrën e saj: “E vërtetë, por kur me këni dëgjuar të flas për mamin apo motrën time? Është e njëjta gjë… “ tha ajo, por nuk e shmangu dot pyetjen për marrëdhënien e saj me vjehrrën. Dhe ndryshe nga sa mund të prisnin të gjithë për “marrëdhënien e shkëlqyer”, u tregua realiste:

Advertisement

 

“Jo, nuk do them që kam një marrëdhënie të shkëlqyer. E kam vjehrrë. Ajo është nëna e Ermalit. Kam marrëdhënie shumë të mirë, nuk jemi mikesha, nuk bëjmë shopping bashkë. Ne jetojmë në shtëpi të veҫanta dhe kemi marrëdhënie korrekte…” tha Ami.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ndërkaq, Fatma e ngacmoi edhe për nusen tjetër të familjes, bashkëshorten e vëllait të Ermalit, Ermirit. Po ajo si shkon me vjehrrën: “Nusja tjetër është natyrë tjetër, ka më shumë kohë, ndoshta i bën edhe qejfin pak më tepër… Është pak edhe me tip” tha Ami.

Advertisement
Advertisement