Lajmet e fundit

Cifti më i bukur i estradës na tregon planet/ Ja kur do ti japin fund beqarisë

Advertisement

 

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Arbana është në fund të pritjes së ëmbël dhe në media është përfolur se dyshja do bëhen me djalë, lajm ky që nuk është konfirmuar ende.

 

Eduarti ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Pushime On Top” dhe ma dhënë një intervistë për moderatorin Flori Gjini. Ai ka zbuluar detaje të reja rreth jetës personale, mes të cilave dhe dasma me Arbanën.Regjisori tregoi se nuk kanë caktuar ende një datë, ama e kanë të qartë vendin.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Dasmën nuk e di kur do ta bëjmë, por do ta bëjmë në Bogë. Arbana është pro gjërave të bukura dhe Boga futet tek gjërat e bukura”, tha ai.

Advertisement
Advertisement