Lajmet e fundit

Detaje/Tani është e shtruar në psikiatri, Blerta Josifi pas ngjarjes së rëndë mund ta presë q elia, ja përse…

 

Blerta Josifi, 34 vjeç, është vajza e vetme e mbijetuar nga tr agjedia e ndodhur të enjten mbrëma në zonën e Kombinatit në Tiranë.

 

Ajo u dërgua menjëherë në spital dhe falë punës së mjekëve, u mbajt në jetë. Blerta ndodhet në psikiatri në gjendje të rënduar mendore, teksa për të kanë nisur hetimet.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mos deklarimi i vde kjes së motrës së saj Anisa Josifi të cilin me mamanë e saj Zhaneta ajo e mbajti për më shumë se një vit të fshehur e ngarkon atë me përgjegjësi penale, bëjnë me dije hetuesit për ‘ReportTv’.

 

Kur situata e saj psikologjike të qetësohet, Blerta do merret në pyetje nga hetuesit, për të zbuluar më shumë rreth asaj çka ka ndodhur në familjen Josifi.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Proceduart ligjore janë komplekse, por në rast se Blerta rezulton e aftë mendërisht, ndaj saj do të nisin hetim për “Moskallëzim kr imi”, duke qenë se për 15 muaj, bashkë me nënën e saj, mbajtën Anisa Josifi, të vd ekur në banesë. Ato e lyenin me vaj dhe aromatizues, dhe e mumifikuan me shtroje, në mënyrë që të mos vinte erë.