Lajmet e fundit

ELSA LILA lirohet nga bu.rgu , daja saj shpërthen: Nuk ka asnjë akuzë, më vjen turp që kanë vjellur vrer e gjithë Shqipëria

 

Këngëtarja shqiptare Elsa Lila është ditën e sotme është liruar nga bu.rgu pasi mbi të nuk rëndon asnjë akuzë.

 

Ky lajm është bërë me dije nga vetë daja i saj avokati Saimir Visha në një intervistë të dhënë për Syri Tv. Visha tregoi se ka drekuar sot me mbesën e tij dhe ndaj saj kanë rënë të gjitha aku.zat.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellur vrer për Elsën”, tha Visha..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare u arr.estua më 16 mars në Itali pasi akuzohej si një person i përfshirë në një grup kri. minal që merrej me tra. fik un e dr. ogës.