Lajmet e fundit

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa e thotë hapur: Nuk besoj në Zot

 

Eneda Tarifa ka qene e ftuar ne emisionin e Sonila Meço, Tempora. Mes gjithe te tjerash ajo eshte pyetur per raportin qe ka mr Flor Mumajesin i cili eshte edhe producenti i saj i kenges “Ma zgjat doren” qe fitoi kengen Magjike 2019.

 

Eneda eshte shprehur shume pozitive kundrejt tij dhe ka treguar se ai nuk humb kohe dhe energji neper intervista apo panele por e perdor per te prodhuar art.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Megjithëse nuk besoj në Zot, të dhëntë jeta fuqi dhe energji për të lënë dhe për të bërë këtë art që bën ti, këngë të mrekullueshme.”- ka thene ajo.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ka qene pikerisht kjo fraze qe ka terhequr vemendjen e njerezve, duke nenkuptuar keshtu qe kengetarja eshte ateiste pasi nuk beson ne fe apo ne Zot.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…