Lajmet e fundit

Lajm që nuk pritej/ ‘Songuli’ i bukur i jep fund martesës së saj 4 vjeçare, ja pse…!

 

Aktorja turke Gocke Akyildiz u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Songul’ tek seriale ‘Lule të vetmuara’.

 

Por ditën e djeshme aktorja është vënë në qëndër të mediave rozë për shkak se ajo i ka dhënë fund martesës së saj tre vjeçare me Mustafa Ozyurt me të cilin u martua në 2017.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Çifti gjithashtu kanë dhe djalë kujdestarinë e të cilit sipas mediave turke e ka marrë aktorja.

 

Arsyeja pse Gocke i dha fund martesës së saj ishte një k onflikt i rëndë që ajo kishte me bashkëshortin.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Gjithashtu aktorja ka fshirë në llogarinë e saj në Instagram të gjitha fotot e martesës që kishte ndarë me ndjekësit e saj.