Lajmet e fundit

Nipi i Enver Hoxhës feston datëlindjen/ E shoqja këngëtare poston pamjet me pullë të kuqe: Puthje, kapje dhe…

 

Marrëdhënia e Rezrta Shkurtës me nipin e ish-di kta torit Enver Hoxha, Ermalin ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ka shumë kuriozitet nga publiku.

 

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha bëjnë dasmën madhështore…DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Rezarta publikon herë pas here pamje me Ermalin ku nuk le asnjë rast pa treguar dashurinë për bashkëshortin.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Sot Ermali feston ditëlindjen dhe Rezarta nuk ka nguruar të publikojë një video ku çifti shfaqet në një kërcim mjaft pasionant dhe s en sual.

 

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri…. Përgjithmonë”, shkruan Rezarta e cila nuk le rast pa shprehur dashurinë për partnerin.