Lajmet e fundit

Një shqiptar kaq para i fiton për një vit, kurse çuni Berishës dhe e dashura i harxhojnë për të fjetur një natë: Dhe me jaht…

Advertisement

 

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë shijuar këto ditë pushime luksoze mes Sarandës e Korfuzit.Të shtunën ata u vendosën në një vilë luksoze, ku një natë kushton 2 mijë euro.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Po ashtu ata kanë marrë dhe një jaht luksoz për të udhëtuar në Greqi.Të hënën në mbrëmje jahti u ankorua në Keep Merli dhe ata zbritën, per t’u vendosur në vilën luksoze teksa mësohet se ky udhëtim nuk do të jetë i fundit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Advertisement