Lajmet e fundit

“Qesh mirë kush qesh i fundit”, kjo është fotoja e parë e Elsa Lilës pas dajës nga burgu

 

Elsa Lila u arrestua pak kohë më parë në Itali për trafik narkotikësh. Rrjeti sigurisht foli gjatë për arrestimin e këngëtares, e gjykoi dhe vuri pas muri, siç pati dhe nga ata që dolën krah artistes.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellë vrer për Elsën,” – u shpreh ai një ditë më parë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ndërkohë në foton e shpërndarë, Elsa duke bërë gëzuar me një gotë verë në dorë krah Vishajt, ndërsa bashkangjitur fotos thuhet “qesh mirë kush qesh i fundit”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…