Lajmet e fundit

Ciljeta i tregon të gjitha/ Nuk do e lejoja kurrë që djali të më shihte me një burrë tjetër…

 

Edhe pse e shkëputur nga muzika, Çiljeta Xhilaga vazhdon të ketë interesin dhe dashurinë e publikut, të cilët janë jo pak kuriozë për jetën e saj të tanishme.Këngëtarja Çiljeta Xhilaga nuk nguron tashmë ta shpreh publikisht dashurinë e madhe që ndjen për futbollistin Alban Hoxha.

 

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra”, Çiljeta u shpreh se po të mos ishte Albani, do i rikthehej karrierës dhe nuk do të kishte mashkull tjetër për të.Sipas saj, të jesh nënë e një djali është më e vështirë se e një vajze dhe ajo kurrë nuk do ia lejonte vetës që i biri ta shihte me dikë tjetër veç Albanit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Nuk e mendoj dot jetën pa Albanin. Unë shoh pak larg. Po të mos e kisha unë do rikthehesha karrierës dhe do rrisja djalin, nuk do kisha mashkull tjetër në jetën time.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Unë nuk i bëj të dyja.Nuk dua të lë dy çuna në shtëpi. Të jesh nënë e një djali, është më e vështirë sesa të jesh nënë e një vajzë. Nuk do e lejoja që djali të më shihte me një burrë tjetër veç Albanit”, tha Çiljeta.