Lajmet e fundit

Sa me fat qenke moj Anila! Arditi shkuan fjalë zemre për gruan: E para!

Ardit Gjebrea ka nisur më në fund pushimet!

 

Pas 46 të dielave që i kaloi në studion e emisionit “E Diela Shqiptare”, më në fund kjo e dielë i takon familjes.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në foton e publikuar së fundi në Instagram, Arditi shihet në prehrin e bashkëshortes së tij Anila, dhe duket shumë i lumtur për këtë.

 

Rrjeti nuk përmbahet, i kërkon me ngulm Ardit Gjebreas rikthimin e …Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”, shkruan moderatori.