Lajmet e fundit

Arditi mban kampion edhe si vjehërr/ Shihni sa bukur i flet nuses së djalit, i kushton fjalë plot emocione

 

Ja kush është nusja e djalit të Ardit Gjebreas. Ai shkruan fjalë zemre për djalin dhe nusen: Zoti të m’i bekoj të dy

 

Moderatori i mirënjohur i ekraneve shqiptare, Ardit Gjebrea është babai i dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Jon Gjebrea tashmë e ka gjetur dashurinë e tij të vërtetë dhe prindërit e tij duket se janë mjaft të lumtur me zgjedhjen e tij.

 

Merlin Haxhiymeri është vajza që i ka vje dhur zemrën jo vetëm Jon Gjebreas por edhe familjes së tij. Ardit Gjebrea ka ndarë foton e çiftit bashkëngjitur së cilës shkruan gjithçka sheh përballë: “Lumturi”.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Por, jo vetëm Arditi e sheh këtë, edhe bashkëshortja e tij Anila Gjebrea nuk I ka kursyer fjalët e bukura për nusen e saj të ardhshme.

 

“Dashuritë. Zoti ju bekoftë juve Merlin dhe Jon,”– shkruan Anila Gjebrea në postimin e bashkëshortit të saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…