Lajmet e fundit

Gjyste Vulaj nuk e njeh plakjen/ I habit të gjithë, vendos vath në pjesët intime…

 

Gjyste Vulaj po rinohet dita-ditës.Kështu këngëtarja bukuroshe po dëshmon se mosha për të vazhdon të mbetet thjesht numra.

 

Me siguri ju që e mbani mend siç dukej në fillim të karrierës e vëreni se këngëtarja s’ka pikë ndryshimi, si në fytyrë ashtu edhe linja trupore.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Madje, kohët e fundit këngëtarja është mjaft aktive në rrjetin e saj Instagram ku po poston foto të llojllojshme.E duke parë si të tillë, s’mund të themi që po plàket.

 

Ajo është “nëna” e ekstràvàgancës, e veshjeve pròvòkuese, por edhe xixave e teminave.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Stili i saj tashmë është i njohur dhe i pa ngatérrueshém, pasi si Gjystja rrallë kush ekspériménton në estradën shqiptare