Lajmet e fundit

Supermbesa e Berishës ka hequr dorë nga budallalliqet dhe është bërë një zonjushë e vërtetë/ Ja si duket ajo sot

 

Dasara Malltezi, “supermbesa” e ish-kryeministrit Sali Berisha duket se ka hequr dorë nga flokët e rruara dhe nga pamja ekstravagante, për t’u paraqitur si një zonjushë e vërtetë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në foton e fundit që ka publikuar në Instagram, ajo shihet me flokë të gjatë dhe e buzëqeshur, shumë larg pamjes së cilës ishim mësuar ta shihnim.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Dasara katrantinën e kaloi e mbyllur në shtëpinë e saj, ndërsa tani me lehtësimin e masave po shijon “lirinë” dhe pushimet.