Lajmet e fundit

Genta Ismajli i habit të gjithë/ Turku im nuk është si shqiptarët, ngrihet më bën kafen në mëngjes, më ka llokum me arra…

 

Prej kohësh tashmë kërngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli ka konsoliduar lidhjen me biznesmenin turk Hysein Usta. Genta dhe Hysein postojnë shpesh foto me njëri-tjetrin teksa po bashkëjetojnë në Turqi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Genta ishte e ftuar sot në “Wake up”, në Top Channel ku tregoi se partneri kujdeset shumë për të dhe po e mbështet në karrierën e saj muzikore.”Që në mëngjes më bën kafen, çdo ditë ma përgatit dhe më shijon më shumë kur ma bën ai kafen”, u shpreh Genta.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

E pyetur si e thërret partneri me përkëdheli, këngëtarja u përgjigj: “Llokum me arra”.