Lajmet e fundit

Ishin të gjithë aty/ Aktorja tregon çfarë bëri me aktorin Bruno Shllaku: E lëpiva disa herë te… kam bërë gjithë ato prova

 

Modelja Serena Sula, ka qenë pjesë e filmit “I love Tropoja”. Serena shfaqet në skenën kur Ermal Mamaqi dhe Bruno Shllaku shkojnë në kazino.

 

Modelja ka treguar gjatë intervistës se për ka bërë 6-7 prova për skenën ku duhet të lëp inte tek qafa Brunon.“Shumë prova kemi bërë atë ditë, 6-7 prova. Unë isha ajo vajza që do isha mes Ermalit dhe Brunos dhe do ja merrja mend te kazinoja Brunos për lekë. Do ta lëp ija te qafa dhe e bëra”, tha Serena.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Modelja u shpreh se mund ta shohim sërish në filmin e radhës të Ermalit. “Ermali më ka thënë që nëse bëj film tjetër do të jesh ti prap”, përfundoi Serena..Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“E lëpiva disa herë te qafa”, modelja e njohur tregon detaje për skenën mes saj dhe Bruno Shllakut në filmin e Ermal Mamaqit – Gossip…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…