Lajmet e fundit

Analisti Bën Komenitin E Habitshëm: “E Tmerrshme, Sali Berisha Gjithë Jetën Ka Fjetur Vetëm Me Një Grua”

 

Në emisionin Kojshia Show, ishte i ftuar gazetari Mustafa Nano. Ai ka folur edhe për personat e showbizit shqiptar, duke mos kursyer edhe disa shaka për ta.
Gjatë intervistës, Nano ka thënë se do dëshironte të flinte një natë me Lady Gaga-n, ndërsa ka thumbuar Bora Zemanin e Ilda Bejlerin. Ai e konsideroi edhe si të tmerrshme, faktin që Sali Berisha ka flejtur gjithë jetën vetëm me një grua.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Analisti Mustafa Nano pas deklaratave të mëparshme për moderatoret sportive Bora Zemani dhe Ilda Bejleri, se “fustani i shkurtër takohet me këmbët e gjata”, ka “provokuar” sërish moderatoret.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

I ftuar në emisionin “Zonë e lirë”, gjatë intervistës “Portret erotik” që po zhvillonte, Muç Nano u pyet se cila është një grua erotike sipas tij.Nano u përgjigj se Bora Zemani për të, është një grua erotike. I pyetur nga Çani “po Ilda?”, gazetari u shpreh “po dhe Ilda është erotike”.
Kujtojmë që para disa muajsh pas fjalëve të Nanos ndaj moderatoreve të sportit, ai mori përgjigje të ashpra nga bukuroshet e ekranit, të cilat e quajtën periferik, spiun, fshatar e joprofesionist.