Lajmet e fundit

Bieta Sulo shtatënë me një vajzë/ Kjo foto e bëri lëmsh rrjetin…

 

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo është nënë e një djali të quajtur Kroi Art. Ajo është shumë e përkushtuar ndaj tij dhe nuk i kursen fotot në rrjete sociale.

 

Së fundmi, në rrjet po përflitet se moderatorja do ta bëjë vogëlushin me vëlla ose motër të vogël, pas Joelës, vajzës së Albanit. Me anë të një postimi në rrjete sociale, ajo i ka bërë të gjithë të dyshojnë për një shtatzëni të dytë.

 

Bieta ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me një tollumbace rozë në dorën e saj, Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë nga komentet: “Do bësh një gocë?”, “Është shtatzënë?”, “Është vajzë?”, “Sa do doja të dëgjoja që është vajzë”, “Shtatzënë? Vajzë?”.