Lajmet e fundit

“Dashuria Ime” E Lidhur Me Djalin E Jozefina Topallit, Moderatorja E Njohur I Bën Urimin Romantik…!

 

“Dashuria ime” E lidhur me djalin e Jozefina Topallit, moderatorja e njohur i bën urimin romantik.Moderatorja e njohur sportive Cindy Marina dhe djali i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genari e kanë pranuar publikisht tashmë se janë në një lidhje dashurie.Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Edhe pse të rezervuar për marrëdhënien e tyre, me raste të veçanta bëjnë edhe përjashtime. Siç ka ndodhur së fundmi, ku Cindy ka ndarë një foto gjatë pushimeve së bashku.

 

Shkak për këtë është bërë ditëlindja e Genarit.“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar bukuroshja, krahas imazhit ku shfaqen buzë detit.