Lajmet e fundit

E mban Marku në pllëmbë të dorës me gjithë të mirat/ Rudina Dembacaj jeton në këtë shtëpi super luksoze, na lëvizi mendja kur e pamë…

 

Gjithmone ne shoqerine e njeri tjetrit Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku me te cilin moderatorja shfaqet shume e lumtur.

 

Ne nje foto te postuar ne rrjetin social çifti shfaqet i ulur ne divan duke shijuar nga nje gote birre e duke pare televizor. Ne foto shikojme edhe pak nga shtepia e tyre e cila eshte e mobiluar ne ngjyren pana.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Rudina ka treguar ne nje interviste se karantantina ka qene per te si nje muaj mjalti dhe eshte shprehur:

 

“Marku sheh seriale, une gatuaj, ai me thote te lumshin duart, qenka si muaj mjalti”.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ne shtepine e Frrokut qendrojne edhe dy femijet e tij se bashku me Viktorian, ndersa vajza e madhe e ish-deputetit ka nisur bashkejetesen e saj me njeriun e zemres ka treguar Rudina permes rubrikes me pyetje pergjigje qe ka realizuar ne Instagram.

 

Shtepine qe ka pasur se bashku me Aleksin, ia ka lene ish-bashkeshortin, dhe Viktorias e cila mund ta perdore ate kur te rritet ka treguar Dembacaj.