Lajmet e fundit

Eh çfarë kohësh/ Ami punonte “kamariere” dhe u përdridhej djemve dikur…

 

Tashmë është një biznesmene dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e “Portokalli”, por nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.

 

Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje.Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si “Balerina Bullgare”, kohë kur ajo ishte në formën më të mirë trupore..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat sexy aktronin si kamariere.
Më poshtë është video e kërcimit të saj. I shkon shumë dhe si balerinë, apo jo?.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…