Lajmet e fundit

“Kam Qenë Me Shumë Fat, E Dua Si Mamin Tim”- Armina Mevlani Flet Për Takimin E Parë Me Liri Berishën: Nuk E Di Ç’do Të Thotë Të Kesh…

 

“Kam qenë me shumë fat, e dua si mamin tim”- Armina Mevlani flet për takimin e parë me Liri Berishën: Nuk e di ç’do të thotë të kesh…
“Kam qenë me shumë fat, e dua si mamin tim”- Armina Mevlani flet për takimin e parë me Liri Berishën: Nuk e di ç’do të thotë të kesh…

 

Moderatorja Armina Mevlani e cila prej vitesh është në një lidhje dashurie me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ka folur mbrëmjen e sotme për marrëdhënien me vjehrrën.
Në “Goca dhe Gra”, Armina tregoi se takimi i tyre i parë ka qenë mjaft i ngrohtë ndërsa shtoi se mamanë e partnerit e konsideron njësoj si mamanë e saj.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Unë kam qenë me shumë fat. Liri është një vjehërr shembull. Nuk e di ç’do të thotë të kesh probleme në marrëdhënie.
Më ka mirëpritur, ka qenë shumë e mirë që në fillim, shumë e kuptueshme. Zeni shkon i takon, shkojmë e kalojmë atje fundjavën. Kam marrëdhënie shumë të afërt me Lilin, e dua si mamin tim”, tregoi Armina Mevlani.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..