Lajmet e fundit

Një nga djemtë në foto sot është një aktor shumë i njohur në vendin tonë/ E gjeni dot se cili është…?

 

Rikthimi i nxënësve nc bankat e shkollës i ka bërë të gjithë nostalgjikë dhe i ka kthyer pas në vitet më të bukura.

 

Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një foto shumë të veçantë nga klasa e parë, në të cilën ai shihet përkrah miqve të asaj kohe.

 

“Urime ditën e parë të shkollës së gjithë atyre dashurive që ulen pr herë të parë në bankat e shkollës.

 

At Zef Pllumi thoshte që këtij populli i duhet ndërruar truni, e truni ndërrohet vetëm me arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita e parë e shkollës në Fushë Krujë). Zoti ju rujt!”.