Lajmet e fundit

Rregulluan dhë mbët dhe u bënë yje/ Këta janë Vip-at shqiptarë që ja kanë borxh bukurinë dentistit…!

 

Përgjatë dekadës së fundit, personazhet e famshëm të ekranit shqiptar kanë pësuar transformime të shumta në portretet e tyre, kjo herë falë makeup-it, e herë falë mjekëve. Por teksa të gjithë përpiqen të gjejnë çfarë kanë ndryshuar duke u përqëndruar tek ndërhyrjet që janë më të përhapura si ajo e hundës apo e buzëve, shpesh harrojnë një detaj që është thelbësor për një portret të bukur: dhëmbët..

Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre./Xing.al

Marina Vjollca

 

Viola Spiro

Armina Mevlani

Greta Koçi

 

Besart Kallaku

Eneda Tarifa

 

Luana Vjollca

Xhensila Myrtezaj

</figure