Lajmet e fundit

Valbona Selimllari flet si rrallëherë për fëmijët: Kanë “turp” të thonë që jemi fëmijët e Bonës

 

Rudina Dembacaj bën pjesë tek ato personazhe që preferon t’i thotë gjërat si i mendon, pa u ‘ruajtur’ shumë. Kështu ka ndodhur edhe këtë herë me aktoren, që përgjatë një pyetësori në rrjetet sociale nuk i ka kursyer përgjigjet pikante.
Veç pyetjeve për Markun, ka pasur nga ata ndjekës që e kanë ngacmuar edhe për vjehrrin e vjehrrën. Por krejt e lirshme, ajo i përgjigjur se cili ndër vjehrrat ka dashur më shumë, përgjatë marrëdhënieve të saj.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse do më shumë vjehrrën apo vjehrrin dhe aktorja jo vetëm që ka zbuluar ‘dobësinë’ e saj për vjehrrin, por edhe për një nga ish-vjehrrat e saj. “Vjehrrin normal!
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Nga të gjitha vjehrritë që kam pasur në jetë, Preng Frrokun dua më shumë. Nga vjehrrat kam dashur një tjetër, po nuk e them dot cilën”, është përgjigjur aktorja, duke na lënë me dyshime se cila ndër ish-vjehrrat e saj ka pasur gjithë simpatinë e saj.