Lajmet e fundit

Valbona Selimllari tregon shtëpinë super luksoze/ Po kush t’ja ketë blerë vallë??

 

Valbona Selimllari eshte padyshim nje nder personazhet me te dashura per publikun shqiptar.

 

Ajo ka terhequr vemendje me pamjen e saj qe ne daljen e pare. Valbona mbetet nje nga femrat me te bukura shqiptare edhe pse vitet kalojne..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ish –missi shqiptar eshte kujdesur qe jeten e saj personale ta mbaj larg syrit te publikut..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Valbona ndodhej bashke me mikeshat e saj ne nje lidhje live me moderatorin e njohur Ardit Gjebrea ku patem mundesine te shikonin nje copez se shtepise se saj.

 

Gjate bisedes qe u zhvillua, shihej ambienti i shtepise me shume pikura neper mure. Nje dekorim mjaft klasik me divan jeshil dhe shume i bukur.